KVALITNÍ POTRAVINY A ZDRAVÁ VÝŽIVA

720 270 555

Desítky farem
pod jednou střechou každý den.

a 0 Položek - 0.00 

Farmářský KRÁM

Mimořádná nabídka:

No Products Found

Nejnovější příspěvky

  • Sortiment
    Aktuálně dokončujeme přípravu prezentace všech našich produktů na web. Cílem je […]
«
6.Říjen 2013

Farmářský KRÁM nabízí poctivé a chutné potraviny pro všechny, kteří tuto mnohdy již zapomenutou hodnotu vyhledávají.  Při výběru sortimentu klademe důraz na to, aby jídlo bylo kvalitní a mělo přirozenou chuť.  Našimi dodavateli jsou farmáři a malovýrobci, kteří upřednostňují tradiční výrobní postupy z kvalitních surovin bez zbytečné chemie, tak jak to kdysi bývávalo. Jídlo, které prodáváme je nejen chutné, ale především zdravé, obsahuje pro lidské tělo potřebné bílkoviny, zdravé druhy tuků a sacharidů, vitamíny, minerální látky a vlákniny. Výrazně máme zastoupeny výrobky v BIO kvalitě a bez lepku. Nabízíme mnoho regionálních specialit, se kterými se zákazník v běžné prodejní síti nesetká. Sortiment neustále rozšiřujeme a doplňujeme dle potřeb a přání zákazníků.

Mléčné výrobky
Od našich farmářů a regionálních dodavatelů Vám nabízíme čerstvého mléko s lahodnou smetanou na povrchu, smetanové máslo na váhu, tvaroh, zákys, jogurt, sýry. Mléko je kravské, kozí, ovčí od vybraných dodavatelů i v BIO kvalitě. Sortiment doplňujeme dle poptávky i o regionální speciality.

Maso
Nabízíme hovězí vyzrálé masné plemena Angus, Charolais, Salers chované pastevním způsobem. Ekologický způsob chovu v BIO kvalitě garantuje dodržování nejvyšších možných standardů v celém procesu od narození zvířete, bezstresový chov, až po kvalitní vyzrání a zpracování masa. Chuť oceníte ihned, výživové vlastnosti pro Váš organismus postupně.
Dále nabízíme drůbež z volného chovu. Kuřecí a krůtí máme v prodeji denně. Kachní, husí a králičí maso převážně na objednávku.
Na objednávku zajišťujeme i vepřové, jehněčí a zvěřinu.

Uzeniny
I vy můžete ochutnat uzeniny, které respektují tradici českých uzenářských mistrů.
UZENINY Z KOMÍNA – všechny výrobky jsou zauzeny tzv. komínovou metodou, která dodává charakteristickou a nezaměnitelnou chuť. 100 % bezlepkové. K uzení se používá šumavské bukové dřevo.
ŠUNKY – primárně nabízíme šunky nejvyšší jakosti a šunku od kosti splňující nejpřísnější technologická a gurmánská hlediska, 100% bezlepkové.
PÁRKY, KLOBÁSY A UZENÁŘSKÉ SPECIALITY – pestrý výběr uspokojí i ty nejnáročnější. Nabízíme řadu Pan Párek, farmářské klobásy, klobásy ochucené. 100 % bezlepkové, přírodní střívko.
ZABÍJAČKOVÉ SPECIALITY – jaternice, jelita a tlačenky patří k národní tradici, chuť pravé domácí zabíjačky, ruční práce.
PAŠTIKY – brusinková, mandlová, husí, kachní, játrová, z divočáka, jelení, srnčí, jehněčí, králičí, zvěřinová, francouzská, s medvědím česnekem…
REIONÁLNÍ SPECIALITY

Pečivo
Z pekárny s původní zděnou parní pecí na dřevo nám denně dodává pan Vondřich Mšenský kváskový chléb, jedná se o ruční výrobu bez jakékoliv automatizace. Chléb je vyráběn tradičním způsobem třístupňového kvašení ze žitného kvásku. Při správném skladování v pláténku v chladu vydrží až týden. Výborný je také chléb ze Zdibské pekárny od Píchů, odtud také pochází ručně pletené, solí a kmínem sypané housky. V nabídce máme i 100 % žitný chléb v BIO kvalitě z pekárny od p. Holaňové. Z dalšího sortimentu upozorňujeme na špaldové, podmáslové, semínkové a ochucené chleby, dále chlebánek, pivní rohlík, vícezrnné a sladké pečivo.

Chlazené
Racionální výživa :  Tofu, Tempech, Šmakoun, Robi, Klaso, Seitan

Balené potraviny
Široká nekonvenční nabídka částečně v BIO kvalitě, racionální výživa, bezlepkové a náhradní produkty. Zastoupený máme téměř veškerý sortiment – čaje, káva, koření, pochutiny, sladkosti, obiloviny, rýže, sója, luštěniny, těstoviny, oleje, suché plody, mořské řasy, sterilizovaná zelenina, nealkoholické nápoje, mošty, pivo, víno, cidre. To co u nás nenajdete Vám, je-li to možné, rádi obstaráme na objednávku, případně zařadíme do stálého sortimentu.

 

 

Odběr novinek
Přihlášením k odběru udělujete svůj souhlas
s podmínkami zpracování osobních údajů (GDPR)
Pošlete nám zprávu
Loading...